Er gelden mogelijk extra belastingen en toeslagen.

Recente beoordelingen

  • Een prachtige gemoderniseerde gîte met een zwembad in een oase van rust
    4 van 5

    Erg mooie gîte, erg modern met een heel mooi zwembad. We hebben genoten. Het ligt heel rustig, maar binnen 20 minuten sta je weer in een leuke plaats. Twee minpuntjes: er mag iets meer aandacht worden besteed aan het tuinmeubilair en parasols e.d. En de slaapkamer beneden heeft geen airco en dat is vervelend met 37 graden.

    Datum van verblijf: Jul 2018
  • Prachtig huis, zeer mooie tuin en heerlijk zwembad.
    4 van 5

    Heerlijke vakantie gehad in dit mooie huis. Van alle gemakken voorzien zonder afbreuk te doen aan de stijl van het huis. Het zwembad is heerlijk en het kleine huisje ernaast erg leuk voor de wat grotere kids. Wel jammer dat er zo verschrikkelijk veel vliegen waren, met name in de keuiken. De eigenaar is eg vriendelijk en behulpzaam.

    Datum van verblijf: Jun 2018
x