Cookies helpen ons bij het leveren van onze diensten. Door gebruik te maken van onze diensten, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Meer informatie.
Verified Review icon check navigate-up navigate-left navigate-right expand mail svg-lightning svg-24hr svg-house svg-sleeps svg-bedrooms svg-bathrooms svg-stay svg-toilet calendar svg-report-flag pet-dog svg-multiunit Default Owner Icon heart-filled

Vakantie in Lot-et-Garonne

Lot-et-Garonne ligt in het zuidwesten van Frankrijk, in de prachtige regio Aquitaine. Het Franse departement heeft zijn naam te danken aan de twee rivieren die dwars door de streek lopen: de Lot en de Garonne. Het biedt het beste van landelijk Frankrijk, met vele waterwegen, weelderige boomgaarden, ongerepte landschappen, ommuurde middeleeuwse dorpen en steden en buitengewone kastelen en kathedralen. Lot-et-Garonne heeft alles in zich voor een vakantie uit duizenden. In een van de comfortabele vakantiehuizen in Lot-et-Garonne van HomeAway.nl geniet u maximaal van uw verblijf in deze natuurrijke regio vol cultuurhistorie.

Bezienswaardigheden in de buurt van uw chalet in Lot-et-Garonne

Lot-et-Garonne is een van de 83 departementen die in 1790 ontstaan zijn tijdens de Franse revolutie. De middeleeuwse oorlogen tussen de Fransen en Engelsen gingen gepaard met de bouw van vele kerkers en versterkte huizen, die vandaag de dag overal in de regio als bijzondere monumenten te bekijken zijn. Uit de renaissance zijn diverse kastelen met elegante architectuur bewaard gebleven. Een fietstocht vanuit uw vakantiehuis in Lot-et-Garonne is een geweldige manier om de kastelen van Bonaguil, Duras, Poudenas, Gavaudun en van Hendrik IV in het oude Nérac te zien. Het dertiende-eeuwse kasteel van Bonaguil, gelegen tussen de Quercy en de Perigord, is een sieraad van middeleeuwse architectuur en een van de mooiste burchten in Frankrijk. Het kasteel van Duras was vroeger een onneembare vesting en was het voormalige onderkomen van de hertogen van Duras. Combineer uw verblijf in een chalet in Lot-et-Garonne met een trip naar Agen aan de oever van de Garonne, de stad van de pruimenteelt met een rijke historie. Een wandeling door het stadshart voert u langs de kathedraal van Saint-Caprais met zijn kleurvolle fresco's, de Rue des Cornières met zijn bogen en het Museum voor Schone Kunsten, waar onder meer een uitzonderlijke archeologische collectie en beroemde doeken van Goya te bewonderen zijn. De middeleeuwse vestingstad Monflanquin is ook een bezoekje waard, met zijn zuilengalerijen, gotische kerk, historische bruggen en steegjes én Vestingenmuseum. Schitterende muurschilderingen uit de vijftiende een zestiende eeuw kunt u aanschouwen in de romaanse kerk van Allemans-du-Dropt

Activiteiten rondom uw vakantiehuis in Lot-et-Garonne

Lot-et-Garonne is een ideale plek om te wandelen en aan watersporten te doen. Bijvoorbeeld in het in 1195 gestichte dorp Marmande, waar u tevens bergbeklimmen kunt beoefenen en interessante grotten kunt bezoeken. De streek wordt doorkruist door bijna 200 kilometer waterwegen en heeft ongeveer 3.500 kilometer wandelpaden. De regio is een eldorado voor visliefhebbers. U kunt langs de rivieren Baise, Lot, Garonne en Lateral onder meer vissen op baars, forel en karper. In de streek liggen tevens enkele fraaie golfbanen in een mooi natuurlandschap. Een leuk uitstapje in de buurt van de vakantiehuizen in Lot-et-Garonne is de in 1875 gestichte waterlelietuin in Le Temple-sur-Lot, waar u meer dan 250 waterleliesoorten aantreft. Met kinderen is het Walibi attractiepark Aquitanië, gelegen dicht bij Agen, een perfecte plek om een dagje door te brengen. In de wintermaanden transformeert Lot-et-Garonne in een skiparadijs. De skigebieden van Canterets, Lary, Bareges, Vale d'Azun en Campan-Payolle bieden alle faciliteiten om te skiën, snowboarden en langlaufen, zowel voor de beginnende als gevorderde sporter.

Culinair & gastronomie in de buurt van uw vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

Lot-et-Garonne staat bekend om zijn streekproducten als foie gas, truffels en de vermaarde pruimen van Agen. Een echte lokale specialiteit is canard aux prunes et sauce au porto, ofwel eend met pruimen en portsaus. De pruimedant van Agen is een typische streeklekkernij, zachte gedroogde Ente pruimen die gezond en bijzonder smaakvol zijn. U kunt ze tussendoor eten of als aperitief met een sneetje gerookte spek. Als u van zoet houdt, moet u zich eens verwennen met tourtière. Dit is een appeltaart van bladerdeeg met pruimedanten en een scheutje armagnac of rum. Jaarlijks wordt in Penne-d'Agenais een tourtièrefeest gehouden, waarbij een wedstrijd wordt gehouden wie de lekkerste appeltaart van bladerdeeg maakt. Een zwoele avond op het balkon of terras van uw chalet in Lot-et-Garonne is niet compleet zonder een glas wijn uit de Buzet wijnstreek, gesitueerd op de hellingen tussen de rivier Garonne en het woud van de Landes. De krachtige rode wijnen passen goed bij vlees, wild, gevogelte en kaas.

Vertrek naar uw vakantiehuis in Lot-et-Garonne

Het departement Lot-et-Garonne heeft een mild klimaat. De lente start al vroeg in het jaar en de zomers zijn lekker warm, met een gemiddelde van 25 graden. Lot-et-Garonne ligt iets landinwaarts, zodat er af en toe een buitje kan overtrekken. Dit groeizame weer heeft ervoor gezorgd dat deze regio de grootste boomgaarden van Europa heeft. De winters zijn betrekkelijk koud met sneeuwval. Een chalet in Lot-et-Garonne is dan een mooie plek voor een skivakantie. Vele bezoekers reizen met de auto naar de streek. De afstand vanuit Nederland bedraagt zo'n 1.000 tot 1.300 kilometer, afhankelijk van uw vertrekplaats. U kunt ook de trein pakken of in het vliegtuig stappen. De meest nabijgelegen internationale luchthaven is Bordeaux. Lot-et-Garonne is een mekka voor liefhebbers van de natuur en interesse voor cultuurhistorie. HomeAway.nl maakt een verblijf in een vakantiehuis in Lot-et-Garonne tot iets bijzonders. U vindt nergens anders zoveel, rust, ruimte en vrijheid. De vakantiehuizen in Lot-et-Garonne zijn voordelig en volledig ingericht, zodat u van alle gemakken voorzien bent tijdens uw vakantie in het zuidwesten van Frankrijk.

  • Showing 1 of van 300+
  Bekijk map Kaart
Extra servicetoeslagen kunnen van toepassing zijn.
    Voortreffelijk! 5/5
    (6 beoordelingen)
    gemiddelde/nacht
    • 3 Slaapkamer
    • 3 Bad
    • Pers. 6
    Huis #1099102a
    6
    13 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
      gemiddelde/nacht
      • 2 Slaapkamer
      • 1 Bad
      • Pers. 4
      Cottage #4455429
      21 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
        • 4 Slaapkamer
        • 2 Bad
        • Pers. 8
        Cottage #1456908a
        1
          • 2 Slaapkamer
          • 1 Bad
          • Pers. 6
          Cottage #1882896
            • 2 Slaapkamer
            • 1 Bad
            • Pers. 6
            Meerdere accommodaties Bungalow #8029899
            3
              gemiddelde/nacht
              • 2 Slaapkamer
              • 1 Bad
              • Pers. 6
              Meerdere accommodaties Cottage #669506a
              57 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                Voortreffelijk! 5/5
                (7 beoordelingen)
                gemiddelde/nacht
                • 5 Slaapkamer
                • 5 Bad
                • Aparte Toiletten
                • Pers. 13
                Boerderij #8119429
                7
                  Fantastisch! 4,8/5
                  (4 beoordelingen)
                  gemiddelde/nacht
                  • 2 Slaapkamer
                  • 1 Bad
                  • Pers. 6
                  4
                  11 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                    • 3 Slaapkamer
                    • 2 Bad
                    • Pers. 8
                    Chalet #1232058
                    1
                      Voortreffelijk! 5/5
                      (8 beoordelingen)
                      gemiddelde/nacht
                      • 5 Slaapkamer
                      • 3 Bad
                      • Aparte Toiletten
                      • Pers. 10
                      Meerdere accommodaties Schuur #414793
                      8
                      14 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                        • 4 Slaapkamer
                        • 3 Bad
                        • Pers. 8
                        Huis #6810406
                        6 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                          gemiddelde/nacht
                          • 2 Slaapkamer
                          • 1 Bad
                          • Pers. 5
                          Huis #1420147a
                          16 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                            • 1 Slaapkamer
                            • 2 Bad
                            • Pers. 6
                            Huis #1934979
                              gemiddelde/nacht
                              • 4 Slaapkamer
                              • 1 Bad
                              • Pers. 7
                              1
                              67 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                Voortreffelijk! 5/5
                                (6 beoordelingen)
                                gemiddelde/nacht
                                • 2 Slaapkamer
                                • 1 Bad
                                • Pers. 5
                                Cottage #8080891
                                6
                                  • 6 Slaapkamer
                                  • 4 Bad
                                  • Aparte Toiletten
                                  • Pers. 14
                                  Cottage #583852a
                                  3
                                  12 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                    Uitstekend! 4,5/5
                                    (8 beoordelingen)
                                    gemiddelde/nacht
                                    • 7 Slaapkamer
                                    • 5 Bad
                                    • Aparte Toiletten
                                    • Pers. 17
                                    Landhuis #8156804
                                    8
                                    22 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                      Uitstekend! 4,7/5
                                      (3 beoordelingen)
                                      gemiddelde/nacht
                                      • 2 Slaapkamer
                                      • 1 Bad
                                      • Aparte Toiletten
                                      • Pers. 6
                                      Cottage #6655777
                                      3
                                      5 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                        Fantastisch! 4,9/5
                                        (9 beoordelingen)
                                        gemiddelde/nacht
                                        • 3 Slaapkamer
                                        • 2 Bad
                                        • Aparte Toiletten
                                        • Pers. 6
                                        Huis #1680752
                                        9
                                          • 4 Slaapkamer
                                          • 3 Bad
                                          • Aparte Toiletten
                                          • Pers. 9
                                          Huis #2285257
                                            gemiddelde/nacht
                                            • 2 Slaapkamer
                                            • 2 Bad
                                            • Pers. 6
                                            Huis #2330739
                                            9 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                              Uitstekend! 4,7/5
                                              (7 beoordelingen)
                                              gemiddelde/nacht
                                              • 3 Slaapkamer
                                              • 1 Bad
                                              • Pers. 6
                                              Huis #1307570a
                                              7
                                                • 2 Slaapkamer
                                                • 1 Bad
                                                • Pers. 4
                                                Villa #1894447
                                                3
                                                  Fantastisch! 4,8/5
                                                  (4 beoordelingen)
                                                  gemiddelde/nacht
                                                  • 3 Slaapkamer
                                                  • 2 Bad
                                                  • Aparte Toiletten
                                                  • Pers. 6
                                                  Cottage #8133365
                                                  4
                                                    Uitstekend! 4,6/5
                                                    (5 beoordelingen)
                                                    gemiddelde/nacht
                                                    • 2 Slaapkamer
                                                    • 2 Bad
                                                    • Aparte Toiletten
                                                    • Pers. 5
                                                    Cottage #1883501
                                                    5
                                                    10 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                                      Fantastisch! 4,8/5
                                                      (16 beoordelingen)
                                                      gemiddelde/nacht
                                                      • 1 Slaapkamer
                                                      • 1 Bad
                                                      • Aparte Toiletten
                                                      • Pers. 4
                                                      Huis #612798a
                                                      16
                                                        Fantastisch! 4,8/5
                                                        (5 beoordelingen)
                                                        gemiddelde/nacht
                                                        • 4 Slaapkamer
                                                        • 2 Bad
                                                        • Pers. 12
                                                        Cottage #1211107a
                                                        5
                                                        24 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                                          • 3 Slaapkamer
                                                          • 2 Bad
                                                          • Pers. 6
                                                          Huis #1972139
                                                            • 1 Slaapkamer
                                                            • 1 Bad
                                                            • Pers. 3
                                                            Pension #1333377a
                                                            3
                                                              gemiddelde/nacht
                                                              • 3 Slaapkamer
                                                              • 2 Bad
                                                              • Pers. 8
                                                              Meerdere accommodaties Cottage #854711a
                                                                gemiddelde/nacht
                                                                • 5 Slaapkamer
                                                                • 2 Bad
                                                                • Pers. 12
                                                                1
                                                                40 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                                                  gemiddelde/nacht
                                                                  • 1 Slaapkamer
                                                                  • 1 Bad
                                                                  • Pers. 2
                                                                  Appartement #6102749
                                                                    • 4 Slaapkamer
                                                                    • 2 Bad
                                                                    • Aparte Toiletten
                                                                    • Pers. 13
                                                                    Cottage #584995a
                                                                    1
                                                                      • 4 Slaapkamer
                                                                      • 1 Bad
                                                                      • Pers. 8
                                                                      Huis #1226365a
                                                                        Voortreffelijk! 5/5
                                                                        (5 beoordelingen)
                                                                        gemiddelde/nacht
                                                                        • 3 Slaapkamer
                                                                        • 1 Bad
                                                                        • Pers. 8
                                                                        Huis #6934250
                                                                        5
                                                                        25 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                                                          • 2 Slaapkamer
                                                                          • 1 Bad
                                                                          • Aparte Toiletten
                                                                          • Pers. 4
                                                                          Huis #6685234
                                                                          3
                                                                            Fantastisch! 4,9/5
                                                                            (10 beoordelingen)
                                                                            gemiddelde/nacht
                                                                            • 5 Slaapkamer
                                                                            • 2 Bad
                                                                            • Pers. 9
                                                                            Huis #1051778a
                                                                            10
                                                                              gemiddelde/nacht
                                                                              • 3 Slaapkamer
                                                                              • 2 Bad
                                                                              • Pers. 8
                                                                              Schuur #907797a
                                                                              2
                                                                                Voortreffelijk! 5/5
                                                                                (9 beoordelingen)
                                                                                gemiddelde/nacht
                                                                                • 3 Slaapkamer
                                                                                • 2 Bad
                                                                                • Pers. 7
                                                                                Boerderij #8159561
                                                                                9
                                                                                  Fantastisch! 4,8/5
                                                                                  (5 beoordelingen)
                                                                                  gemiddelde/nacht
                                                                                  • 4 Slaapkamer
                                                                                  • 2 Bad
                                                                                  • Aparte Toiletten
                                                                                  • Pers. 8
                                                                                  Villa #623329a
                                                                                  5
                                                                                  7 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                                                                    gemiddelde/nacht
                                                                                    • 3 Slaapkamer
                                                                                    • 1 Bad
                                                                                    • Pers. 6
                                                                                    Cottage #6116317
                                                                                      Uitstekend! 4,5/5
                                                                                      (10 beoordelingen)
                                                                                      gemiddelde/nacht
                                                                                      • 4 Slaapkamer
                                                                                      • 2 Bad
                                                                                      • Pers. 8
                                                                                      Huis #618690a
                                                                                      10
                                                                                        Fantastisch! 4,9/5
                                                                                        (27 beoordelingen)
                                                                                        gemiddelde/nacht
                                                                                        • 3 Slaapkamer
                                                                                        • 4 Bad
                                                                                        • Pers. 7
                                                                                        Boerderij #710446
                                                                                        27
                                                                                          gemiddelde/nacht
                                                                                          • 2 Slaapkamer
                                                                                          • 1 Bad
                                                                                          • Pers. 4
                                                                                          Cottage #1450139a
                                                                                          1
                                                                                            gemiddelde/nacht
                                                                                            • 1 Slaapkamer
                                                                                            • 1 Bad
                                                                                            • Pers. 7
                                                                                            Pension #1429797a
                                                                                            1
                                                                                            27 keer bekeken in de afgelopen 48 uur
                                                                                              • 2 Slaapkamer
                                                                                              • 2 Bad
                                                                                              • Pers. 4
                                                                                              Meerdere accommodaties Cottage #6769332
                                                                                              2
                                                                                                • 3 Slaapkamer
                                                                                                • 1 Bad
                                                                                                • Aparte Toiletten
                                                                                                • Pers. 6
                                                                                                Huis #2472488
                                                                                                1
                                                                                                  • 2 Slaapkamer
                                                                                                  • 2 Bad
                                                                                                  • Pers. 4
                                                                                                    • 4 Slaapkamer
                                                                                                    • 3 Bad
                                                                                                    • Pers. 12
                                                                                                    Huis #8096532
                                                                                                      • 3 Slaapkamer
                                                                                                      • 1 Bad
                                                                                                      • Pers. 8
                                                                                                      Huis #1422835a
                                                                                                      2
                                                                                                      • 1 - 50 van 300+

                                                                                                      Vakantiewoningen en vakantiehuizen in Lot-et-Garonne (300+)

                                                                                                      Recente beoordelingen

                                                                                                      Super verblijf in een heerlijke woning met enorme tuin en zwembad

                                                                                                      5 van 5
                                                                                                      Schone en grote woning met veel privacy. Heerlijke veranda en zwembad die een stuk verkoeling geven tijdens de hete dagen. De eigenaren wonen op het zelfde landgoed en zijn zeer behulpzaam en gastvrij. Er ligt allerlei informatie over de streek in een aparte bibliotheek in het huisje en daar hebben we veel gebruik van kunnen maken. Een uitstap naar de prachtige Bordeaux streek, de Buzet wijnen kunnen proeven en kopen, een bezoek aan Nerac en Barbaste met heerlijke restaurantjes en de prachtige Lot die door het landschap kronkelt. Twee weken vlogen om, maar toch intens kunnen genieten van deze vakantie. Een aanrader! L. Willemsen Apeldoorn Nederland
                                                                                                      • Recensie verstuurd: Sep 12, 2016
                                                                                                      • Datum van verblijf: Aug 2016